O Nas

SłodkoMi.pl – krówki reklamowe z efektem „wow!”

Nic nie poprawia humoru tak bardzo, jak aksamitna, przyjemnie ciągnąca się krówka. Ty też już na samą myśl o tym smaku zaczynasz się uśmiechać? My też! I właśnie dlatego założyliśmy SlodkoMi.pl.

Jesteśmy przyjaciółmi już od czasów studenckich. Współpracujemy ze sobą od lat w różnych obszarach biznesu. To doświadczenie pokazało nam, jak ważny jest wizerunek marki i… jak łatwo (i słodko!) można go wzmocnić.

Trik jest bardzo prosty: wystarczy zapakować krówki reklamowe w papierki z logo marki albo z designerską grafiką/napisem. Tak można szybko wywołać baaaaardzo pozytywne skojarzenia. A o to przecież chodzi, prawda?

Właśnie dlatego proponujemy Ci wyjątkowe słodycze reklamowe. Krówki (i nie tylko), dzięki którym Twoi obecni i przyszli klienci szeroko się uśmiechną na myśl o Twojej marce. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdzona jakość krówek reklamowych, za którą ręczymy

SlodkoMi.pl nie jest kolejną firmą oferującą słodycze sygnowane logo marki. Zastanawiasz się, na czym polega różnica? Przede wszystkim na fenomenalnym smaku krówek reklamowych, które oferujemy.

Nasze słodycze:
• powstają w fabryce z ponad 60-letnią historią – tworzą je ludzie, którzy kochają swoją pracę; to eksperci, którzy wiedzą, jak uzyskać tę spektakularną, ciągnącą się konsystencję. Tę, na myśl o której ślinka sama zaczyna cieknąć;
• mają tradycyjną recepturę – jest sprawdzona i zawsze taka sama (chociaż unikalna w porównaniu do konkurencji!); dlatego każda partia krówek jest równie smaczna, a Ty nie musisz się obawiać, jak dobre słodycze otrzymują Twoi klienci;
• są zawsze świeże – to sekret ich ciągnącej się faktury.

Design krówek reklamowych ma dla nas znaczenie

Skoro słodycze reklamowe mają być wizytówką Twojej marki (albo Ciebie samego – jeśli zamawiasz mniejszą partię, np. na prezent dla najbliższych na Święta), to muszą świetnie wyglądać. Efekt „wow” powinny wywoływać nie tylko same cukierki. Tu ważne jest opakowanie!

Właśnie dlatego zadbaliśmy również o jakość papierków na krówki.
• Są wykonane z dobrej jakości papieru – bezpiecznego dla słodyczy, a jednocześnie wytrzymałego i pozwalającego wydrukować wyraźne, soczyste logo. Nie ma opcji, żeby nie zostało zauważone!
• Mogą być zaprojektowane przez Twojego grafika albo naszych specjalistów – projekt zawsze ostatecznie zatwierdzasz Ty. Ma być idealnie! (Psst! Projekt wykonujemy gratis!)
• Są zadrukowywane z wykorzystanie nowoczesnych urządzeń poligraficznych – wzór jest trwały, nierozmazany i nie ściera się. Wygląda po prostu świetnie.

Dzięki temu masz pewność, że krówki są Twoim „godnym reprezentantem” – bez względu na to, czy trafią na stół w sali konferencyjnej, czy do rąk klientów na targach.

Szybka dostawa – słodycze reklamowe zawsze na czas

Potrzebujesz krówek na event firmowy? Zbliżają się Święta, więc chcesz obdarować wszystkich rozkosznie ciągnącymi się słodyczami? SlodkoMi.pl to gwarancja, że wszystko dotrze na czas. Zawsze w ustalonym terminie. Jesteśmy poważnym partnerem, który Cię nie zawiedzie.

Masz ochotę zamówić u nas słodycze z Twoim logo? Skontaktuj się i ustal szczegóły z ekspertami SlodkoMi.pl. Nie możemy się doczekać realizacji Twojego zlecenia.