Słodka reklama Twojej marki - krówki i cukierki z logo dla wzmocnienia rozpoznawalności

Myślisz o zamówieniu słodyczy reklamowych na wydarzenia firmowe lub w ramach upominków dla Twoich gości, ale nie masz pomysłu na projekt opakowania? Chcesz, żeby było wyjątkowe i niepowtarzalne, ale nie masz zdolności graficznych? Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele przykładów etykietek podzielonych na różne rodzaje. Możesz wybrać takie, które najbardziej Ci odpowiadają, lub zainspirować się i stworzyć coś zupełnie nowego! Cukierek krówka z logiem firmy to świetny pomysł na naprawdę różne okazje.

Projekt opakowania gratis!

Jeśli chcesz skorzystać z dostępnych wzorów, napisz do nas i podaj nam numer interesującego Cię szablonu. Prześlij swój logotyp, a my zaprojektujemy dla Ciebie opakowanie zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas wizualizację 3D, dzięki której zobaczysz dokładnie, jak będą wyglądały Twoja słodycze w rzeczywistości! Na stronie slodkomi.pl znajdziesz etykiety podzielone na kategorie:

  • firmowe,
  • urodzinowe,
  • weselne,
  • komunijne,
  • na chrzest,
  • świąteczne,
  • wielkanocne i inne.

Postaw na sprawdzonego, rzetelnego producenta krówek. Cukierek z logiem firmy to Twoja wizytówka!

Krówka z logo firmy

Jeśli zdecydujesz się na złożenie u nas zamówienia, prześlij do nas dowolną grafikę, zdjęcia lub teksty, które umieścimy na opakowaniu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Oczywiście możesz przekazać nam również swój gotowy projekt, a my go wydrukujemy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zaufaj nam, a na pewno się nie zawiedziesz! Niepowtarzalny smak i wysoka jakość wykonania to cechy, którymi charakteryzują się nasze produkty. Cukierki krówki z logiem firmy to jeden z najpopularniejszych upominków.