Oferta

Krówki

Nasze krówka jest po prostu pyszna! Gwarantujemy niezapomniane doznania- mleczna, kremowa i delikatna – ta krówka rozpływa się w ustach. Produkowana jest w Polsce na bazie unikalnej receptury, która jest niezmienna od ponad 60lat! Wytwarzana jest tylko z naturalnych składników, bez konserwantów i polepszaczy. Nie używamy żadnych produktów tłuszczopodobnych, mleka w proszku -tylko prawdziwe masło i świeże mleko. Szczególną uwagę przykładamy do świeżości dostaw- krówki wysyłamy natychmiast po wyprodukowaniu- można powiedzieć, że trafiają do Państwa prosto z taśmy produkcyjnej.
Początkowo krówki są ciągnące. Wraz z upływem czasu w wyniku naturalnych procesów krystalizacji cukru, krówki delikatnie kruszeją z zewnątrz aż stają się kruche. Szybkość procesu zależy od temperatury ich przechowania.

Więcej informacji

Czekoladki, cukierki i ciasteczka

Mamy także bogatą ofertę słodyczy reklamowych począwszy od cukierków po czekoladowe praliny premium. Może je dowolnie dla Ciebie spersonalizować i zapakować.

Szczegółowa oferta

Personalizacja

Prześlij nam swój logotyp albo po prostu napisz co ma się znaleźć na etykiecie krówki a my przygotujemy dla Ciebie projekt- całkowicie za darmo. Nadruk na etykiecie jest wysokiej jakości, full color. Mamy też mnóstwo gotowych projektów do wykorzystania.

Zobacz szablony

Opakowania

Dopełnieniem słodkiego upominku jest odpowiednie opakowanie, które znacząco wpływa na wartość prezentu. Posiadamy bogatą ofertę pudełek o różnych kształtach i pojemnościach.
Chętnie Ci pomożemy w wyborze i dopasujemy opakowanie do Twoich potrzeb.

Więcej szczegółów