Spróbuj naszych krówek za darmo - wyjątkowa okazja od producenta słodyczy reklamowych

Jeśli wiele razy zawiodła Cię jakość zamówionych słodyczy promocyjnych, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Oferujemy darmowe próbki krówek z nadrukiem, żebyś mógł sprawdzić, czy nasze cukierki reklamowe przypadną Ci do gustu. Prześlij do nas swój projekt lub logo, a my zajmiemy się resztą! Nie wiesz, na jakiego producenta się zdecydować? Sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszą.

Slodkomi.pl to gwarancja niezawodności. Nasze przesyłki docierają zawsze na czas i w zadeklarowanym terminie. Jeśli wielkimi krokami zbliża się ważne dla Ciebie wydarzenie, złóż zamówienie już dziś.

Próbki cukierków reklamowych z Twoim logo!

Nasze słodycze produkujemy w fabryce z ponad 60-letnią historią. Powierzamy ten proces ludziom, którzy kochają swoją pracę i są ekspertami w tej dziedzinie. Tradycyjna, powtarzalna receptura to klucz do sukcesu, czyli do idealnej konsystencji. Każda partia krówek z nadrukiem jest taka sama i smakuje równie dobrze, więc masz pewność, że Twoi klienci otrzymają to, co najlepsze. Jeśli zdecydujesz się na próbki cukierków reklamowych, to napisz do nas lub zadzwoń.

Możesz też skorzystać z wygodnego formularza.

Projekt opakowania gratis

Wychodzimy z założenia, że tak samo ważne jak zawartość, jest opakowanie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby były na naprawdę wysokim poziomie, dlatego dbamy o takie szczegóły, jak na przykład papier. Wybieramy ten najlepszy – bezpieczny, ale jednocześnie wytrzymały. Twoje logo będzie wyglądało na nim naprawdę wyraźnie i profesjonalnie. Próbka krówek z nadrukiem, czyli popularnych cukierków reklamowych, pozwoli Ci sprawdzić, jakość naszych produktów.